Contact

A- A A+

Heeft u vragen of wenst u inlichtingen?
Contacteer ons dan vrijblijvend via onderstaand contactformulier.
Wij helpen u graag verder!



Vandebosch
Maaseikerbaan 75
3600 Genk
België

Tel.: 089/38 16 04
Fax : 089/38 68 10
info@vandebosch.be
BTW BE0412 736 681

Vandebosch
     

Openingsuren DHZ-afdeling:

Maandag: 13u - 18u

Dinsdag - vrijdag: 9u - 12u & 13u - 18u

Zaterdag: 9u - 12u

Openingsuren Toonzaal:

Maandag - vrijdag: 9u - 12u & 13u - 18u

Zaterdag: 9u - 16u

 

 


Administratie - Personeel - Onderhoud & Herstellingen:


Elke Bloemen
elke.bloemen@vandebosch.be

Zaakvoerder:

Dimitry Vandebosch
dimitry.vandebosch@vandebosch.be

Planning & Calculatie:

Dimitri Schrijvers
dimitri.schrijvers@vandebosch.be
Verkoop:

Johnny Hermans
johnny.hermans@vandebosch.be

Ronny Claes
ronny.claes@vandebosch.be

Carlo Manniello
carlo.manniello@vandebosch.be


Vandebosch, Maaseikerbaan 75, 3600 Genk, Belgiƫ, Tel.: 089/38 16 04, Fax : 089/38 68 10, info@vandenbosch.be, BTW BE0412 736 681, Stratenplan