Menu

OPEN DEUR DAGEN 17-18-19 NOVEMBER . EXTRA KORTINGEN BIJ AANKOOP VAN UW VERWARMING EN SANITAIR

Contact

Heeft u vragen of wenst u inlichtingen?

Contacteer ons dan vrijblijvend via onderstaand contactformulier.

Wij helpen u graag verder!

Contacteer ons

Vandebosch

Maaseikerbaan 75
3600 Genk - België

BTW BE0412 736 681

Tel.: 089/38 16 04
Fax : 089/38 68 10

info@vandebosch.be

Vandebosch

Openingsuren

Openingsuren DHZ-afdeling:

  • Maandag: 13u - 18u
  • Dinsdag - vrijdag: 9u - 12u & 13u - 18u
  • Zaterdag: 9u - 12u

Openingsuren Toonzaal:

  • Maandag - vrijdag: 9u - 12u & 13u - 18u
  • Zaterdag: 9u - 12u
 

Ons team

Administratie - Personeel - Onderhoud & Herstellingen:

Elke Bloemen
elke.bloemen@vandebosch.be

Zaakvoerder:

Dimitry Vandebosch
dimitry.vandebosch@vandebosch.be

Planning & Calculatie:

Dimitri Schrijvers
dimitri.schrijvers@vandebosch.be

Verkoop:

Johnny Hermans
johnny.hermans@vandebosch.be

Ronny Claes
ronny.claes@vandebosch.be

Carlo Manniello
carlo.manniello@vandebosch.be